2020.04.20.

 

 

"FIRST STEPS " KORCSOPORT

 

2013.01.01-2013.12.31.

 

 

AMATŐR KATEGÓRIA

 

 

II. helyezés

 

Kovács Lotti

 

 

******************************

 

"A" KORCSOPORT

 

2010.01.01-2012.12.31.

 

 

AMATŐR KATEGÓRIA

 

 

II. helyezés

 

Anducska-Kemény Lelle

 

Biró Mátyás

 

Csehi Klára

 

Gajdán Krisztián

 

Osztás Tamás Zsombor

 

Selymes Flóra Letta

 

Tamasics-Eperjesy Dorka

 

Zeng Ziquan

 

 

III. helyezés

 

Csehi Klára - Csehi Noémi

 

Halász Bálint

 

Karacs Ádám László

 

Vavrik Júlia

 

 

******************************

 

 

"B" KORCSOPORT

 

2006.01.01.-2009.12.31.

 

 

AMATŐR KATEGÓRIA

 

 

I. helyezés

 

Brucker Márta

 

Jakab-Zalánffy Ábel

 

Kuszkó Boglárka

 

Tamás Mátyás Bertalan

 

 

II. helyezés

 

Bogár Boldizsár Tamás

 

Cseppentő Lili

 

Osztás Csenge Viktória

 

Simon Anna

 

Steinmetz Júlia

 

Szabó Zsófia és Szabó Ágota

 

Szőke Botond Nimród

 

 

 

III. helyezés

 

Béres Anita

 

Imre-Seres Szofia

 

Jámbor Panna

 

Tornyos Emma

 

 

 

PROFI KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Sánta Imola

 

 

II. helyezés

 

Gáspár-Ducza Márton

 

Vasutová Natálie

 

 

******************************

 

 

"C" KORCSOPORT

 

2003.01.01. - 2005.12.31.

 

 

AMATŐR KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Budai Levente (Különdíj)

 

Budai Zsófia

 

Egervári Enéh

 

Jakab-Zalánffy Ábel - Jakab Lászlóné (diák-tanár)

 

Osvay-Szabó Blanka - Osvay-Szabó Bernadett

 

Major Lili (Különdíj)

 

 

II. helyezés

 

Estovk István

 

 

III. helyezés

 

Balázsfalvi Barbara

 

Péntek Virág

 

 

 

PROFI KATEGÓRIA

 

 

I. helyezés

 

Natalia Wojciechowska

 

Szabó Lilla

 

Tóth Levente (Különdíj)

 

Vida-Kun Áron

 

 

******************************

"D" KORCSOPORT

 

2000.01.01. - 2002.12.31.

 

 

PROFI KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Szekrényessy Csanád

+ Verseny reménysége díj

 

******************************

 

 

ZENEKAR

 

 

I. helyezés

 

Szívhúrosok Zenekar (34 fő), szóló Tölgyesi Rita

 

******************************

 

 

 

 

KÜLÖNDÍJAK

 

"Verseny Reménysége" Díj

Szekrényessy Csanád

 

 

"Legsikeresebb Felkészítő Tanár" Díj

Osztás Viktória

 

 

"Kiemelkedő előadásért" további különdíjasok:

Budai Levente

Major Lili

Tóth Levente

 

 

Gratulálunk minden kedves Versenyzőnek!

 

Az Okleveleket emailben továbbítjuk a Versenyzőknek és a Felkészítő Tanároknak.

A versenydíjak postázásáról hamarosan emailben küldünk értesítést.

 


Verseny célja

A tehetséggontozás, tehetségkutatás, megmérettetés. Gyermekek jutalmazása teljesítményükért, neves szakemberekből álló zsűri értékelése alapján.

Kezdő és haladó szinten egyaránt jelentkezhetnek a versenyre!

 

A felkészítő tanárok, szülők akár otthon kényelmesen nevezhetik a gyermekeket a versenyre.


Eredmények

Verseny szervező

Vi-Va Zene-és Mozgásművészeti Alapítvány

Tel.: +36 30 255 1401

E-mail: info@vi-va.hu

További információk

Alapítvány weboldala: vi-va.hu

 


Kapcsolat