2019.05.01

 

 

"First Steps " KORCSOPORT

 

2012.01.01-2012.12.31.

 

AMATŐR KATEGÓRIA

 

II. helyezés

 

Kaip Luca Viktória II. helyezés (94)

 

Csehi Klára II. helyezés (93)

 

 

******************************

 

 

"A" KORCSOPORT

 

2009.01.01-2011.12.31.

 

 

"A". AMATŐR KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Jakab-Zalánffy Ábel , Jakab Lászlóné (diák-tanár) I. helyezés (96)

 

Tamasics-Eperjesy Dorka I. helyezés (96)

 

Tolnai Rebeka I. helyezés (95)

 

 

II. helyezés

 

Jakab-Zalánffy Ábel II. helyezés (94)

 

Bednár Nóra Lili és Fekete András II. helyezés (94)

 

Partos Margaréta II. helyezés (94)

 

Torda Laura II. helyezés (93)

 

Vavrik Júlia II. helyezés (93)

 

Csathó Gergely István II. helyezés (92)

 

Csehi Noémi II. helyezés (92)

 

Cseppentő Lili II. helyezés (91)

 

Liu Xuanyou II. helyezés (91)

 

Somogyi Heidi Anna II. helyezés (91)

 

Shen Fanqi II. helyezés (90)

 

 

III. helyezés

 

Agárdi Dorina III. helyezés (89)

 

Balogh Márton III. helyezés (89)

 

Komjáthy Anna III. helyezés (88)

 

Zeng Ziquan III. helyezés (88)

 

Zrinszki Endre III. helyezés (87)

 

Galambos Nóra III. helyezés (86)

 

Komjáthy Sára III. helyezés (85)

 

Marázi-Vuity Adél, Szeredi Blanka III. helyezés (85)

 

Osztás Tamás III. helyezés (85)

 

 

OKLEVÉL

 

Jakab Janka _ Oklevél (83)

 

Rivnyák Hanna _ Oklevél (81)

 

Farmosi Keve István _ Oklevél (80)

 

Marázi-Vuity Adél _ Oklevél (80)

 

Nagy Júlia-Pilgermajer Ádám _ Oklevél (80)

 

 

******************************

 

 

"B" KORCSOPORT

 

2006.01.01.-2008.12.31.

 

 

"B". PROFI KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Kövecs Renáta I. helyezés (97) KÜLÖNDÍJ

 

Gáspár-Ducza Márton I. helyezés (96)

 

Zhai Yu Fan I. helyezés (96)

 

Zhai Yu Fan, Nagy Gabriella (diák-tanár) I. helyezés (96)

 

Sánta Imola I. helyezés (95)

 

Vasutová Natálie I. helyezés (95)

 

 

II. helyezés

 

Molnár Hanna Szofi II. helyezés (94)

 

 

 

"B". AMATŐR KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Mester Léna I. helyezés (95)

 

 

II. helyezés

 

Balaskó Panna II. helyezés (94)

 

Nagy Zsófia II. helyezés (94)

 

Jancsó Jázmin Anna és Szabó Márton András II. helyezés (94)

 

Priol Amira II. helyezés (94)

 

Matáncsi Flóra II. helyezés (93)

 

Horhály Ivett II. helyezés (93)

 

Chen Jun Wen- Kenyeres Máté Csanád II. helyezés (92)

 

Csalár Csenge- Fábián Sára Noémi II. helyezés (92)

 

Krékity Olga II. helyezés (92)

 

Nagy Huba II. helyezés (92)

 

Viktor Emma II. helyezés (92)

 

Kun Petra II. helyezés (90)

 

Soós Hanna Rebeka II. helyezés (90)

 

 

III. helyezés

 

Nyeste Norbert III. helyezés (89)

 

Papp Nóra III. helyezés (89)

 

Szőke Botond Nimród III. helyezés (89)

 

Hild Kata III. helyezés (88)

 

Kiss Fruzsina, Zanyi Barnabás III. helyezés (87)

 

Bencses-Kiss Leonardó, Majoros Máté III. helyezés (85)

 

Osztás Csenge Viktória III. helyezés (85)

 

Tavasz Panna III. helyezés (85)

 

 

******************************

 

 

"C" KORCSOPORT

 

2003.01.01. - 2005.12.31.

 

 

"C". PROFI KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Horváth Elizabet I. helyezés (98) KÜLÖNDÍJ

 

Sárközi Ádám I. helyezés (98) KÜLÖNDÍJ

 

Sánta Dániel I. helyezés (97) KÜLÖNDÍJ

 

Lombos Angelika és Szickné Csorba Zsófia (diák-tanár) I. helyezés (96)

 

 

"C". AMATŐR KATEGÓRIA

 

II. helyezés

 

Estovk István II. helyezés (93)

 

Szirmai Marcell II. helyezés (93)

 

Gergely-Szóráth Dávid és Béres Kristóf II. helyezés (92)

 

Ökrös Zsuzsanna II. helyezés (92)

 

Veres Lilla II. helyezés (91)

 

 

III. helyezés

 

Mihalik Pálma III. helyezés (85)

 

 

OKLEVÉL

 

Bruttyó Melinda, Sándorfi Anna, Szeredi Flóra (hatkezes) _ Oklevél (81)

 

Szatmári Emese _ Oklevél (81)

 

 

******************************

 

"D" KORCSOPORT

 

2000.01.01. - 2002.12.31.

 

 

"D". PROFI KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Vörös Gréta Renáta I. helyezés (98) "VERSENY REMÉNYSÉGE" DÍJ

 

Forgó Boglárka I. helyezés (95)

 

 

III. helyezés

 

Zilahi Márton Kristóf III. helyezés (87)

 

 

 

"D". AMATŐR KATEGÓRIA

 

I. helyezés

 

Szekrényessy Csanád I. helyezés (95)

 

III. helyezés

 

Lehoczki Botond III. helyezés (88)

 

 

 

KÜLÖNDÍJAK

 

"Verseny Reménysége" Díj

Vörös Gréta Renáta

 

 

"Legsikeresebb Felkészítő Tanár" Díj

Tölgyesi Rita

 

 

"Kiemelkedő előadásért" további különdíjasok:

Kövecs Renáta

Horváth Elizabet

Sánta Dániel

Sárközi Ádám

 

 

Gratulálunk minden kedves Versenyzőnek!

 

Az Okleveleket emailben továbbítjuk a Versenyzőknek és a Felkészítő Tanároknak.

A versenydíjak postázásáról hamarosan emailben küldünk értesítést.

 

 

hamarosan...


Verseny célja

A tehetséggontozás, tehetségkutatás, megmérettetés. Gyermekek jutalmazása teljesítményükért, neves szakemberekből álló zsűri értékelése alapján.

Kezdő és haladó szinten egyaránt jelentkezhetnek a versenyre!

 

A felkészítő tanárok, szülők akár otthon kényelmesen nevezhetik a gyermekeket a versenyre.


Eredmények

Verseny szervező

Vi-Va Zene-és Mozgásművészeti Alapítvány

Tel.: +36 30 255 1401

E-mail: info@vi-va.hu

További információk

Alapítvány weboldala: vi-va.hu

 


Kapcsolat